Avocado Bowling Club

Kręgielnia Avocado Bowling Club w Best Western Hotel Trybunalski

Jedna z najnowocześniejszych kręgielni w Polsce, a na pewno w Piotrkowie Tryb., w pełni automatyczna, wyposażona w 2 tory tworzące sportowe emocje !

Nowoczesne wnętrze kręgielni łączy ze sobą Piotrków Tryb. w odsłonie „ Wczoraj i Dziś” , a to za zasługą Panoramy miasta umieszczonej na głównej ścianie w Kręgielni Avocado.

Kręgle to doskonały pomysł na udany wieczór. W kręgle mogą grać praktycznie wszyscy, gdyż nie są wymagane żadne specjalne umiejętności sportowe. Zapewniamy buty i wprowadzenie w zasady gry. 

Emocje i pełnia radości!

Elegancki bar oferuje graczom smaczne ciepłe i zimne przekąski, różnorodne napoje i wyskokowe drinki, kręgielnia i pub znajduje się na poziomie -1. Kręgle, bilard oraz pub to doskonałe miejsce do rozrywki. Fachowa i miła obsługa, zagrzewająca do gry muzyka oraz niebanalne oświetlenie z inteligentnym reflektorem, nadają lokalowi niepowtarzalny klimat.

Jesteśmy organizatorami turniejów, konkursów i różnego rodzaju imprez, w których motywem przewodnim będą  kręgle. Kręgielnia jest dodatkową atrakcją dla grup szkoleniowych.

Zapraszamy do fantastycznej, pełnej emocji zabawy!